Doświadczenie, wiedza, zaufanie… Graco!

Graco® to marka o zasięgu globalnym, oferująca już od ponad 60 lat artykuły dla dzieci budzące zaufanie i uznanie rodziców. Dzięki długoletniemu doświadczeniu produkty Graco zaprojektowane są z myślą o tym, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort Dziecku oraz by wspierać rodziców w ich codziennych zmaganiach poprzez intuicyjne i praktyczne rozwiązania.

FOTELIKI GRACO

Kwestia bezpieczeństwa dzieci w podróży traktowana jest przez markę Graco z najwyższą powagą. Procesowi projektowania i produkcji nieustannie towarzyszy śledzenie trendów, udoskonalanie i testowanie, by osiągnąć najlepsze wyniki w dziedzinie bezpieczeństwa. Stąd też wybór odpowiedniego fotelika samochodowego jest bardzo ważną decyzją i nie można pozostawić jej przypadkowi. Determinuje ona nie tylko zachowanie bezpieczeństwa w podróży, ale, co ma istotne znaczenie w pierwszych miesiącach życia Dziecka, jego odpowiednie ułożenie, zapewniające prawidłowy rozwój.

Technologia Safety Surround i system ISOFIX

Celem zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa w fotelikach Graco, zwłaszcza dla dzieci z grupy 0+ (od urodzenia do ok. 13 kg) jak Snugfix, została zastosowana technologia Safety Surround, zapewniająca dodatkowe zabezpieczenie przed skutkami bocznego uderzenia oraz ochronę głowy. Natomiast System mocowania ISOFIX ułatwia montaż i daje jego pewność. Ponadto zastosowana w fotelikach pianka z pamięcią kształtu oraz oddychające tkaniny zapewniają rozwijającemu się dziecku dodatkową wygodę.

PROSTY DLA CIEBIE, KOMFORTOWY DLA DZIECKA

Fotelik samochodowy Graco SNUGFIX przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do ok. 15. miesiąca (0–13 kg). Fotelik ma wkładkę dla noworodków i osłonki na pasy bezpieczeństwa. Głębokie boczne ścianki stanowią doskonałe zabezpieczenie przed skutkami uderzenia bocznego. Fotelik posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z osłonkami, wkładkę dla noworodka oraz poduszkę pod głowę. Budka została wyposażona w zintegrowaną osłonę przeciwsłoneczną. Mocowany jest na bazie ISOFIX za pomocą systemu „one-click”, gwarantującego łatwość i pewność montażu, wyposażonego w przeciwobrotowy wspornik. Może też być montowany samodzielnie, za pomocą 3-punktowego, samochodowego pasa bezpieczeństwa, niemniej zalecany jest montaż tyłem do kierunku jazdy na bazie ISOFIX. Pasuje do wózków spacerowych Graco Evo, Graco Evo XT i Metro.

CERTYFIKAT ADAC- 4 ****

Wysoka, 4-punktowa ocena niezależnego Instytutu ADAC gwarantuje pewność, bezpieczeństwo i komfort podróży Dziecka już od narodzin.

KIERUNEK MONTAŻU

Tyłem do kierunku jazdy. Dzięki systemowi „one-click” fotelik łatwo się mocuje na bazie, bez ryzyka błędów przy montażu. Posiada wspornik dla większej stabilizacji i komfortu.

METODA MONTAŻU

Mocowanie na bazie ISOFIX, wyposażonej w przeciwobrotowy wspornik, za pomocą systemu „one-click”, tyłem do kierunku jazdy, gwarantuje bezpieczeństwo, ale także łatwość i pewność montażu. Może też być montowany samodzielnie, za pomocą 3-punktowego, samochodowego pasa bezpieczeństwa.

WIELOPOZYCYJNY UCHWYT

Wielopozycyjny uchwyt ułatwiający wygodne przenoszenie fotelika z Dzieckiem.

TRAVEL SYSTEM- SYSTEM ONE-CLICK

Dzięki systemowi „one-click” możliwość montażu na stelażach wózków Graco Evo XT, Graco Evo, Metro.

BAZA ISOFIX

Mocowana na kanapie samochodu za pomocą zaczepów ISOFIX lub za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego. Posiada wspornik dla większej stabilizacji i komfortu. Dzięki systemowi „one-click” fotelik łatwo się mocuje do bazy jednym ruchem, bez ryzyka błędów przy montażu. ISOFIX wspornik zwiększa stabilność, a wskaźnik położenia informuje, czy fotelik jest zamontowany prawidłowo.

PASY BEZPIECZEŃSTWA

5-punktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami na szelkach niwelujące ryzyko obtarcia.

WKŁADKA DLA NOWORODKA

Wyjmowana, miękka wkładka dla noworodka, zapewniająca ochronę główki.

OCHRONA BOCZNA

Głębokie boczne ścianki stanowią doskonałe zabezpieczenie przed skutkami uderzenia bocznego.

TAPICERKA

Materiały nadające się do prania w pralce, utrzymujące fotelik w czystości.

Więcej na www.gracobaby.com.pl